top of page
Search
  • Writer's pictureEnvoan

Red Skull: Obtížná situace část 1 CZ

Jedna velmi skvělá žena, která se očividně ze všech sil snaží zachránit zvířata všeho druhu a všude, nám vyprávěla o sladké kočičce, která žije na zahradě v místní škole a pravděpodobně má rakovinu, protože ji chybí nosánek.

Existují informace, že je jí 13 a více let. ale námi a hloubkovou kontrolou u 2 lékařů vypadá spíš na věk mezi 4-6 lety. Oficiálně nemá žádného majitele. Existuje informace o ženě, která ji krmí každý den po mnoho let, ale nenašli jsme nikoho, kdo by se o kočičku staral.Jakmile to bylo možné, vzali jsme kočičku s k nám.

Běž od mé klece!!!
Měla strach a hodně bolestí. V ústech měla čerstvou krev, na místě nosánku a na nožičkách, kterými si krev čistila. Byla velmi smutná vždy když jsme k ní přišli a vždy začala plakat.


Poprvé s námi v novém"domě"


Nemohli jsme to tak nechat a začali jsme hledat. Jaký je nejlepší způsob, jak kočičku nestrašit nesmyslnými návštěvami kliniky, ale také nejrychlejší způsob, jak jí pomoci. Trvalo asi týden, než se našla velmi dobrá klinika s velmi skvělým chirurgem.


Protože jsme tlačili na rychlé setkání, dostali jsme termín na další den.


Mezitím jsme jí dali název podle komixu, aby se cítila lépe, a zdá se, že to přijala :-)

"Red Scull"

Ráda s námi pracovala, vždy se dívala a kontrolovala, co se děje a jestli to děláme pořádně.


Tady jsem pánem jáDo přepravního boxu se jí vůbec nechtělo, ale nakonec se nechala přesvědčit a mohli jsme vyrazit.Klinika a lidé tam byli ohromující. Naprosto brilantní od a do z. Spolupráce majitele kliniky, chirurga a mě proběhla skvěle a hladce. Od uspávání přes vzorky krve až po biopsii šlo všechno perfektně.
Ten den bylo vše potřebné hotové a museli jsme Red Skull nechat trochu spát, než ji odvezeme domů.

Mezitím jsme pro ni dostali recepty na léky, abychom se co nejvíce uzdravili a zbavili virů a jiných parazitů před kosmetickou chirurgií.Fakturu jsme očekávali vysokou, ale i přesto nás její výše překvapila ... Samozřejmě jsme zaplatili bez váhání!
To že je to hodně drahé, neznamená, že za to život nestojí! Je to přeci živá bytost!


Jakmile přijdou výsledky biopsie, z Red Skull bude po náročné operaci a několika probdělých nocích zase krásná kočička.Na cestě domů se strejdou
Konečně doma
"Moc se těšíme na den operace a na to, jak se bude Red Scull zase smát a bude šťastná"
A jako vždy máte šanci nás podpořit, abyste mohli zachránit další. Přicházejí

každý den nový. Ne tak těžké případy, ale snadné občas taky nejsou. Potřebují střechu nad hlavou, pelíšek na spaní, samozřejmě jídlo a vodu, tetu a stejdu, kteří se starají a veterináře k očkování nebo v případě něčeho špatného.


Vaše pomoc nepřijde vniveč a vy na sebe můžete být hrdí, že jste zachranili život.

Zachraň život!

2,283 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page